PFS Instruktor Fitness

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 87
Koordynator Wysocka Dagmara
Kurs z egzaminem Nie
Url http://www.profi-fitness.com.pl/instruktor-fitness-aerobik/instruktor-aerobiku-i-step
Wymagania wstępne Ukończone 17 lat (w przypadku osób 17-to letnich wymagana jest legitymacja szkolna, pisemna zgoda rodziców + ksero dowodu tożsamości jednego z rodziców).

Opis szkolenia

Chciałbyś zostać wyróżniającym się Instruktorem w branży fitness?
Chcesz odnosić sukcesy i mieć pełne uczestników sale na swoich zajęciach?
Twoim marzeniem jest połączyć pasję z pracą i atrakcyjnie zarabiać?

Przygotowaliśmy dla Ciebie kompleksowy kurs instruktorski PFS Instruktor Fitness z elementami body&mind oraz wzmacniania z akredytacją REPs Polska, nadający międzynarodowe uprawnienia Instruktora Fitness!
Nasz kurs dostępny jest w 2 wersjach do wyboru: podstawowej i rozszerzonej, dzięki czemu podczas szkolenia oprócz uprawnień i certyfikatu Instruktora Fitness otrzymujesz również dodatkową wiedzę i 5 specjalizacji w zakresie stepu, wzmacniania, stretchingu oraz warsztatów body&mind, dzięki czemu w trakcie 1 cyklu szkolenia możesz otrzymać aż 5 certyfikatów i być jeszcze bardziej atrakcyjnym Instruktorem na rynku fitness!

Umiejętności

Najbliższe szkolenia

-

ProFi Fitness School

Międzynarodowa Akademia Trenerów Personalnych i Instruktorów Fitness. Przekraczaj oczekiwania swoich Klientów!

ProFi Fitness School to Międzynarodowa Akademia Trenerów i Instruktorów Fitness. Ubiegła dekada zaowocowała w Polsce w ponad 9600 przeprowadzonych szkoleń i warsztatów. Do września 2020 roku liczy 21 zorganizowanych edycji Międzynarodowych Konwencji Fitness. ProFi jest liderem na rynku sportowej edukacji. Szkolenia z jakich możesz skorzystać to długie, obszerne i najbardziej nowoczesne systemy kształcenia przyszłych instruktorów fitness i trenerów personalnych, jakie są dostępne na naszym rynku. Jesteśmy tego pewni, ponieważ uczymy najdłużej w Polsce. Od 2003 do 2020 roku do naszej Akademii uczęszczało ponad 35 000 studentów. Zaufało nam tysiące, Ty również zaufaj naszemu doświadczeniu. Sprawdź opinie na nasz temat - wyrób swoją. Ucz się na najwyższym poziomie!

ProFi® to marka znana już nie tylko w Polsce, pracując całym Teamem zapewnia, że doprowadzi Cię wprost do zdobycia potrzebnych umiejętności, aby odnieść sukces. Dbając o najwyższy poziom szkoleń szkoleniowcy, trenerzy i instruktorzy fitness to grono wybitnych, certyfikowanych wysoko wyspecjalizowanych profesjonalistów z krajowym jak i międzynarodowym doświadczeniem.  Przygotowują do pracy na każdym poziomie, bardzo dobrze znając i filtrując na bieżąco potrzeby rynku fitness. 

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem:
2.32/00171/2019

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość