Denys Lytvynenko

Informacje

Zapraszam Cię do odkrycia mojej fascynującej drogi jako trenera personalnego. Z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży fitnessu, wiedzą i pasją, zdobyłem unikalną wiedzę na temat treningu siłowego, funkcjonalnego, dietetyki i suplementacji.       Moje główne dążenie polega na pomaganiu ludziom w osiąganiu ich celów zdrowotnych i transformacji fizycznej.

Od najwcześniejszych lat byłem zakochany w sporcie i zdrowym stylu życia. Moja przygoda z treningiem rozpoczęła się jako młody sportowiec, a potem przerodziła się w prawdziwą pasję i zawód. Skoncentrowałem się na pogłębianiu swojej wiedzy i zdobywaniu certyfikatów, aby stać się pełnoprawnym trenerem personalnym.

    W mojej pracy łączę naukowe podejście do treningu z indywidualnym podejściem do klienta. Wierzę w siłę motywacji i wsparcia, dlatego dostarczam spersonalizowane plany treningowe i dietetyczne, które są dostosowane do potrzeb i celów każdego klienta. Moje strategie opierają się na najnowszych badaniach i trendach, aby zapewnić efektywność i trwałe rezultaty.

    Przez lata miałem przyjemność współpracować z różnymi osobami - od początkujących entuzjastów fitnessu po zaawansowanych sportowców. Wspólnie osiągaliśmy niezliczone sukcesy, przekraczając granice i osiągając najlepszą wersję siebie.

    Jestem dumny z tego, że moja praca ma wpływ na życie innych ludzi, pomagając im zwiększyć siłę, poprawić kondycję i zdrowie ogólne. Jeśli szukasz niezawodnego przewodnika, który wesprze Cię w drodze do transformacji, to jesteś we właściwym miejscu. Zapraszam Cię do dołączenia do mojej społeczności i rozpoczęcia razem naszej niezwykłej podróży ku lepszemu treningowi i zdrowiu."

Kwalifikacje

Nazwa Kwalifikacji EQF Data
Gym Instructor EQF 3 2023-12-05
Personal Trainer EQF 4 2023-12-05

Umiejętności

Fitness Conferences

Szkolenia CPD

Nazwa Szkolenia Data CPD
KONFERENCJA MEDICAL TRAINER SUMMIT 05.12.2023 30
REPs KONWENCJE, KONFERENCJE 05.12.2023 4

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z trenerem/instruktorem. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość